درس ریاضی مهندسی یکی از دروس بسیار مهم و پایه ای برای رشته مهندسی برق و علوم پایه می باشد. ریاضیات مهندسی (Engineering mathematics) بخشی از ریاضیات کاربردی در مورد روش‌ها و تکنیک‌های ریاضی مورد استفاده در علوم مهندسی مثل برق، IT و کامپیوتر است.

ریاضیات مهندسی یک شاخه میان‌ رشته‌ای محسوب می شود که موجب وسعت دید مهندسین و رفع نیازهای آن ها در درک پیده ها خواهد بود.

کتاب مورد نظر در این پست تحت عنوان “ریاضی مهندسی پیشرفته” یا “Advanced Engineering Mathematics” یکی از مشهورترین کتاب های جهان در این زمینه بوده که توسط دکتر اروین کریزیگ (Erwin Kreyszig) نوشته شده است.

در این پست کتاب حل المسائل ریاضیات مهندسی پیشرفته به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است. این حل المسائل ریاضیات مهندسی پیشرفته به زبان انگلیسی بوده و مناسب اساتید و دانشجویان اکثر رشته های مهندسی می باشد.

با توجه به اهمیت این درس در کنکور کارشناسی ارشد رشته های برق و همچنین در آزمون دکترا رشته های برق، استفاده از این کتاب اقدامی موثر در جهت کسب نتیجه دلخواه می باشد.

سال انتشار این کتاب ۲۰۰۶ و تعداد کل صفحات آن ۴۱۵ است. 

 

downloadدانلود غیر مستقیم
size۲٫۲ مگابایت

passwordelectic.ir

filePDF

 

همان طور که اشاره شد درس ریاضی مهندسی یکی از دروس پایه، اساسی و مشترک در رشته برق و علوم پایه می باشد. این درس در تمام گرایش های برق به عنوان درس اصلی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارد.

به همین منظور دانلود رایگان نکات کلید و مفید درس ریاضی مهندسی رشته برق نیز برای شما ارائه شده است. در این فایل کم حجم بطور خلاصه نکات مهم و ضروری باین درس گفته می شود. این فایل مناسب دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و متقاضیان آزمون دکترا است.

downloadدانلود غیر مستقیم
size۳٫۱ مگابایت

passwordelectic.ir

filePDF

 

همچنین بخوانید: کتابچه کنترل در انواع سیستم ها و ترجمه آن

بازدید مطلب:۷۲۵بار