نشریه ۱۱۰ چیست؟

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی در حوزه های مختلف مهندسی، نشریات و دستورالعمل هایی برای کارکرد بهتر تاسیسات، تجهیزات، افراد و امنیت ارائه می دهد. نشریه متناسب با رشته مهندسی برق، با شماره ۱۱۰ شناخته می شود.

نشریه ۱۱۰ در دو جلد توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ارائه می گردد که اختصاص به مشخصات فنی عمومی و اجرایی تأسیسات برقی ساختمان دارد. در جلد دوم این نشریه، تأسیسات برقی جریان ضعیف به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرد.

فصل اول نشریه ۱۱۰ جلد دوم مربوط به سیم ها و کابل های فرکانس پایین (تلفن) است. شرایط و اصوصل و روش های نصب آن بیان می شود. فصل دوم اختصاص به وسایل ارتباطی و نحوه اتصال و نصب آنها دارد. سیستم های دربازکن و فراخوان در فصل سوم ارائه می شود.

سیستم آنتن همگانی، مشخصات فنی و ضوابط آن در فصل چهارم به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرد. فصل پنجم مربوط به سیستم های حفاظتی، تعاریف و اصطلاحات، اصول نصب و بهره برداری است. کلیات سیستم ساعت مرکزی و تنظیم وقت در فصل ششم بیان شده و با تعاریف و جزئیات فنی آن آشنا می شوید.

سیستم های صوتی، دامنه پوشش، مشخصات فنی و… در فصل هفتم ارائه شده است و فصل هشتم نیز اختصاص به منبع تغذیه بی وقفه (UPS) و جزئیات فنی نصب و راه اندازی آن ها دارد.

downloadدانلود مستقیم
size۷ مگابایت

passwordelectic.ir

filePDF

 

همچنین بخوانید: اصول مقاله نویسی ISI

همچنین برای تکمیل این بخش فایلی PDF ارائه می شود که در آن به طور مختصر و مفید به استاندارد کابل ها و سیم ها در شبکه توزیع می پردازد. این فایل برای افرادی که قصد ورود به بازار عملی برق را دارند بسیار مفید است.

 

downloadدانلود غیر مستقیم
size۱٫۴ مگابایت
passwordندارد
filePDF

بازدید مطلب:۶۱۸۶بار