یکی از بهترین کتاب های جهان در زمینه تولیدات پراکنده کتاب سیستم های قدرت الکتریکی تجدیدپذیر و کارآمد (Renewable And Efficient Electric Power Systems) می باشد که به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است. این کتاب سیستم های قدرت الکتریکی تجدید پذیر و کارآمد مباحث پایه انرژی های نو را به خوبی و با زبانی ساده بیان نموده است. این کتاب می تواند مرجع مناسبی برای درس انرژی های نو در مقطع کارشناسی ارشد برق گرایش قدرت باشد.

کتاب پیش رو مشتمل بر ۹ فصل و ۶۷۷ صفحه است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۴ توسط آقای گیلبرت ( Gilbert M. Masters) نوشته شد. این کتاب توسط انتشارات معتبر جان وایلی (JOHN WILEY & SONS, INC., PUBLICATION) به چاپ رسیده و در این طی این سال ها بارها تجدید چاپ و ویرایش شده است. 

زبان کتاب بسیار ساده و روان و مناسب دانشجویان می باشد. در خلال هر فصل مسائلی برای درک بهتر خواننده وجود دارد. موضوعات مرتبط با انرژی های نو شامل توربین های بادی، انرژی خورشیدی، پیل سوختی مورد بررسی قرار گرفته است. بررسی انواع تولیدات پراکنده از جمله میکروتوربین گازی ارائه شده است. مطالعه این کتاب برای علاقه مندان به حوزه سیستم های قدرت و تولیدات پراکنده توصیه می شود.

download
size۵٫۹ مگابایت

passwordelectic.ir

filePDF

 

همچنین بخوانید: سیستم ها و منابع برق اضطراری
همچنین بخوانید: کتاب مدار منطقی

بازدید مطلب:۸۰۴بار